Ережепов Бирлик Бекмурзаевич
Басқарма төрағасы, Нұр-Сұлтан қаласы;

Мамаев Талгат Лесович
Басқарма мүшесі, Басқарма Төрағасының орынбасары, Нұр-Сұлтан қ.;

Сексенбиева Бахыт Батырхановна
Басқарма мүшесі, Басқарма Төрағасының орынбасары, Нұр-Сұлтан қ.;

Идырысов Алмаз Серикболович
Басқарма мүшесі, ҚР ИДМ Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті төрағасының орынбасары, Нұр-Сұлтан қ.;

Айткужин Жасулан Кайратович
Басқарма мүшесі, ҚР ИДМ Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитетінің Жобалау жұмыстары басқармасының басшысы, Нұр-Сұлтан қ.;

Кусаинов Олжас Сейтжанович
Басқарма мүшесі, ҚР ИДМ Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері Комитеті лицензиялау және аттестаттау мониторингі және бақылау басқармасының басшысы, Нұр–Сұлтан қаласы;

Нурмагамбетов Аскар Ергалиевич
Басқарма мүшесі, «A-Expert» ЖШС, Нұр-Сұлтан қаласы;

Бейсембаев Куандык Тлектесович
Басқарма мүшесі, Нұр-Сұлтан қаласы бойынша Аймақтық Өкіл, «ExGroup» ЖШС;

Жукенов Алмаз Турсынбаевич
Басқарма мүшесі, Алматы қаласы бойынша Аймақтық Өкіл, «ҚҰТ-САРАПТАМА» ЖШС;

Жайлауов Долан Шеркуатович
Басқарма мүшесі, Шымкент қаласы бойынша Аймақтық Өкіл, «Оңтүстік Сараптама»ЖШС;

Токуов Ботажан Кокшевич
Басқарма мүшесі, Ақмола облысы бойынша Аймақтық Өкіл, «Консалтинг Строй» ЖШС;

Отарбаев Ануар Аскарович
Басқарма мүшесі, Ақтөбе облысы бойынша Аймақтық өкіл, «Батыс Қазақстан ведомстводан тыс кешенді сараптама» ЖШС;

Молдыбаева Жанар Жетеновна
Басқарма мүшесі, Алматы облысы бойынша Аймақтық Өкіл, «ҚұрылысЖобаСараптама» ЖШС;

Габассов Ринат Утешевич
Басқарма мүшесі, Атырау облысы бойынша Аймақтық Өкіл, «ЭкспертКонсалтингЦентр» ЖШС;

Низамиев Равиль Тауфикович
Басқарма мүшесі, Шығыс-Қазақстан облысы бойынша Аймақтық Өкіл, «ЭкспертТехСтрой» ЖШС;

Мусабеков Нурлан Сарсенбекович
Басқарма мүшесі, Жамбыл облысы бойынша Аймақтық Өкіл, «ТаразҚұрылысЭксперт» ЖШС;

Оразғалиев Асхат Жасталапұлы
Басқарма мүшесі, Батыс-Қазақстан облысы бойынша Аймақтық Өкіл, «Орал Экспертиза» ЖШС;

Янишевский Владимир Алексеевич
Басқарма мүшесі, Қарағанды облысы бойынша Аймақтық Өкіл, «Караганда Эксперт Проект» ЖШС;

Остапчук Светлана Александровна
Басқарма мүшесі, Қостанай облысы бойынша Аймақтық Өкіл, «Экспертный центр Костанайпроект» ЖШС;

Абдраимова Гульзагира Оралбаевна
Басқарма мүшесі, Қызылорда облысы бойынша Аймақтық Өкіл, «КазСпецСтройЭкспертиза»ЖШС;

Болекбаев Абай Коктесинович
Басқарма мүшесі, Манғыстау облысы бойынша Аймақтық Өкіл, «FLAGMAN_EXPERT» ЖШС;

Нургазинов Адиль Сеитович
Басқарма мүшесі, Павлодар облысы бойынша Аймақтық Өкіл, «Қазақстан Сараптама Орталығы» ЖШС;

Обыденный Анатолий Николаевич
Басқарма мүшесі, Солтүстік –Қазақстан облысы бойынша Аймақтық Өкіл, «Петропавловский экспертный центр» ЖШС;